Hakkımızda

Kumar endüstrisindeki en iyi yazılım geliştiricilerin çevrimiçi slot makineleri için bir inceleme ve oyun sitesi olan antimts.com'a hoş geldiniz. antimts.com, oyuncuların paralarını riske atmadan ücretsiz slot demoları oynamaları için mükemmel bir yer. Web sitesinde her zaman sizin için bir oyun vardır - eski okul slotları, klasikler, video slotları veya meyve makineleri. Bu oyunlar, platforma kaydolmadan hem cep telefonlarında hem de PC'lerde 7/24 anında oynayan oyunculara açıktır.

7/24 İletişim

Kişisel eposta: [e-posta korumalı]
İştirakler için: [e-posta korumalı] (Evet, E-postanın sonundaki “co”dur :). Diğer E-postalardan gelen satış ortağı sorularının incelenmeyeceğini unutmayın)
Genel sorgular: [e-posta korumalı]

 ben Jeremy Smith, Kıdemli İş Proje Yöneticisi ve antimts'ın kurucusu ve web sitesinin yaratıcısı. Westminster Üniversitesi'nde pazarlama üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra, Çevrimiçi İçerik Yöneticisi olmadan önce İnternet Pazarlama Asistanı rolünü üstlendim. antimts.com'un ortaya çıkmasının nedeni, çok sayıda slot makinesi hakkında alakalı bilgilerle donatılmış oyuncuları görme tutkumdur. Bu siteyi oradaki çevrimiçi oyun tutkunlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

antimts.com, NextGen, Novomatic, Playtech, WMS, Aristocrat, Bally, IGT, Microgaming, NetEnt ve daha fazlası gibi en popüler yazılım geliştiricilerinin kumar makinelerini barındırır. Platform, bu geliştiricilerin oyunları hakkında uzman incelemeleri için gidilecek sitedir.

antimts kullanıcı dostudur ve oyunlar kolay erişilebilirlik için iyi düzenlenmiştir. Oyuncular, bir yazılım geliştiricisine veya tip 5 makaralara, çevrimdışı slotlara, aşamalı jackpotlara veya ücretsiz döndürme slotlarına özel oyuncuları arayabilir. Şimdi oyna düğmesini seçip tıkladığınızda, sayfa sitesi oyun hakkında bir bilgi sayfası görüntüler. Orada oyunun özelliklerini, kurallarını ve bahis bütçesini göreceksiniz.

İnceleme sitesindeki yuvaların, PC'lerde ve mobil cihazlarda çalışması için yüklü uygulamalara ihtiyacı yoktur. HTML5 kodları, bunları iOS, Android ve Windows'ta anında oynatılabilir hale getirir. Platformu kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, sorgu göndermekte özgür olun. [e-posta korumalı] hızlı yanıt için. Ancak, lütfen aşağıdaki isteklerle zamanınızı ve bizim zamanımızı boşa harcamayın.

Lütfen aşağıdaki nedenlerle bizimle iletişime geçmeyin

  • Para için çevrimiçi kumarhane markalarını tanıtmıyoruz. Yüzlerce çevrimiçi kumarhane var ve bölgenizde en iyi olduğunu düşündüğümüz güvenilir markaları sitemize yerleştirmeye çalışıyoruz. Lütfen, web sitemizde markanız eksikse, itibarı şüpheli kumarhanelerle spam göndermeyin.
  • Blog gönderileri/bağlantılar/makaleler veya başka herhangi bir reklam yazısı satın almayız. Lütfen bize çevrimiçi oyun sitelerini tanıtmak veya arama motoru sıralamalarını değiştirmek için herhangi bir bağlantı şeması sunmayın.
  • PBN (Özel Blog Ağları) yerleşimi için sorulan sorulara yanıt VERMEYİZ.
  • Web sitemize para veya bağlantı karşılığında içerik yayınlamıyor veya oyun YERLEŞTİRMİYORUZ. Yalnızca hedef kitlemize fayda sağlayan kaliteli içerik yayınlarız.

Aşağıdaki nedenlerle sorularınızı/iletişimi memnuniyetle karşılıyoruz

  • Web sitemizdeki teknik sorunlar. Oyuncularımıza en iyi etkileşimi ve kullanılabilirliği sağlamak için her zaman geliştirebileceğimiz alanları görmek için web sitemizi test ediyoruz. Bu nedenle, bir hata fark ederseniz, sayfa hızıyla ilgili sorunlar yaşarsanız veya cihazınızın ekranında sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçin.
  • Demo incelemesi/içerik katkısı. İlgili katkılarınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yorumlarınızı dikkate alacağız ve gereksinimlerimizi karşılıyorlarsa yayınlayacağız. Pokies'in ayrıntılı özellikleri ile gerçek oyun deneyimini anlatan incelemelere öncelik veriyoruz. Pokies bilgilerinde herhangi bir yanlışlık bulursanız veya dilbilgisi hataları fark ederseniz, lütfen gerçeklerle ilgili olarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tesadüfen gözden kaçırdığımız bir noktayı belirtirseniz içeriğimizi güncelleyeceğiz.
  • Yeni Demo oyunlar/demo sorunları. Yeni pokies sürümleri için lütfen bize ulaşın. Web sitemizde geçersiz bir demo fark ederseniz teşekkür ederiz. Hem PC'lerde hem de mobil cihazlarda sorunsuz çalıştıklarını görmek için demolarımızı her zaman izliyoruz.
  • Medya sorguları. İçeriğimizi medyada kullanmak istiyorsanız, daha fazla tartışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.